Państwowa Inspekcja Sanitarna

Laureaci

 

Laureatami III edycji konkursu zostali:

 

I MIEJSCE

 

  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy

 

II MIEJSCE

 

  • Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Chorzowie

 

III MIEJSCE

 

  • II Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie –Koźlu

 

Szkoły, które otrzymały największą liczbę punktów na szczeblu wojewódzkim to:

 

  • woj. dolnośląskie: Zespół Szkół Logistycznych we Wrocławiu
  • woj. kujawsko-pomorskie: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
    w Bydgoszczy
  • woj. lubelskie: Zespół Szkół Technicznych im. Gen. Z. Bohusza-Szyszko w Chełmie
  • woj. lubuskie: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Żaganiu
  • woj. łódzkie: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy
  • woj. małopolskie: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie
  • woj. mazowieckie: IV Liceum Ogólnokształcące w Wyszkowie
  • woj. opolskie: II Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie –Koźlu
  • woj. podkarpackie: Branżowa Szkoła I Stopnia w Łańcucie
  • woj. podlaskie: II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Łomży
  • woj. pomorskie: Ośrodek Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy
    w Tczewie
  • woj. śląskie: Zespół Szkół technicznych i ogólnokształcących nr 3 w Chorzowie
  • woj. świętokrzyskie: I Liceum Ogólnokształcące we Włoszczowie
  • woj. warmińsko-mazurskie: Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie
  • woj. wielkopolskie: Zespół Szkół nr 2. Im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu
  • woj. zachodnio-pomorskie: Zespół Szkół nr 9 im. R. Traugutta w Koszalinie

 

Laureatami II edycji konkursu zostali:

 

I MIEJSCE:

 

Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej z woj. podkarpackiego

 

II MIEJSCE:

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Adolfa Dygasińskiego w Sichowie Dużym z woj. świętokrzyskiego

 

III MIEJSCE:

 

Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu z woj. wielkopolskiego.

 

Szkoły, które otrzymały wyróżnienie – najlepszy Projekt Edukacyjny w województwie to:

 

  • woj. dolnośląskie – Zespół Szkół Sportowych w Lubinie,
  • woj. kujawsko-pomorskie – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu,
  • woj. lubelskie – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu,
  • woj. lubuskie – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gubinie, Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego,
  • woj. łódzkie – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kilińskiego w Zelowie,
  • woj. małopolskie – I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Chrzanowie,
  • woj. mazowieckie – Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łosicach,
  • woj. opolskie – Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte w Kędzierzynie-Koźlu,
  • woj. podkarpackie – Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej,
  • woj. podlaskie – Liceum Ogólnokształcące z Litewskim Językiem Nauczania im. 11 Marca w Puńsku,
  • woj. pomorskie – II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku,
  • woj. śląskie – Zespół Szkół Technicznych nr 1 im. Wojciecha Korfantego w Chorzowie,
  • woj. świętokrzyskie – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Adolfa Dygasińskiego w Sichowie Dużym,
  • woj. warmińsko-mazurskie – Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku,
  • woj. wielkopolskie – Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu,
  • woj. zachodnio-pomorskie – Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu.

Laureatami I edycji konkursu zostali:

I MIEJSCE:
X Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Katowicach

II MIEJSCE:
Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu

III MIEJSCE:
Zespół Szkół Sportowych w Lubinie

Wyróżnienia: 

Zespół Szkół Nr 4 - IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w Wabrzychu

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Siemianowicach Śląskich

III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim